cavdaroglu türkçe cavdaroğlu ingilizce cavdaroğlu rusça

  Hakkımızda

  ÇAVDAROĞLU 61 NAKLİYAT

  Image
  Kesintisiz ve güvenli taşımacılıkta her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

  2008 yılında faaliyetlerine başlayan Çavdaroğlu 61 Nakliyat, Karayolu taşımacılığında müşterilerine Uluslararası komple, parsiyel, ağır nakliye ve Lowbed taşıma hizmeti vermektedir. UND (Turkish Association of International Carriers) üyesi olan Firmamız, C2 yetki ve TİO belgesine sahiptir.Toplam 61 araçtan oluşan kaliteli ve yeni bir filo ile hizmet vermektedir.

  Çavdaroğlu 61 Nakliyat, Global Network Ağı ve ofisleri ile sektörlerinde lider olmuş müşterilerine, çözüm partneri olarak, Türkiye Trabzon'dan başlayarak İran, Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve tüm Türki Cumhuriyetlerine hizmetlerimiz vardır.
  Avrupa hattındaki operasyonlarımızı İstanbul ofisimiz’den yürütmekteyiz, ağırlıklı olarak Batı Avrupa hattına (Almanya, Belçika, Hollanda ve Fransa) özmal araçlarımız ile komple yükleme şeklinde çalışmaktayız. İthalatta Türkiye ve 3.ülkelere (Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan) yükleme yapmaktayız.

  Yurt içinde özmal araçlarımız ile komple yükleme şeklinde de çalışmaktayız,

  Planlı veya plansız yüklerinizin kontrolünü sağlamak, en kısa sürede fiyatlandırma ve araç organizasyonu konularında çözümler sunmak için titizlikle çalışıyoruz.
  13

  Yıldır Büyümeye
  DEVAM

  Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmete ve güven sözüne sadık kalmanın heyecanıyla hergün büyüyoruz.

  GRUP ŞİRKETLERİMİZ

  Image
  Image
  Image

  İLKELERİMİZ

  2008 yılında faaliyetlerine başlayan Çavdaroğlu 61 Nakliyat, Karayolu taşımacılığında müşterilerine Uluslararası komple, parsiyel, ağır nakliye ve Lowbed taşıma hizmeti vermektedir.
  1

  Yeterlilik

  Şirketimiz 60 araçlık modern filosu ile 7 gün 24 saat yurtiçi ve yurtdışı karayolu taşımacılığında sizlere güvenli hizmet vermek için hazır.Nerede olursa olsun eşya güvenliğiniz bizim için ön sıradadır.
  2

  Değerlerimiz

  Tecrübe gelişim olmadan faydalı olmaz. Ekibimizi, işimizi, yeni öneri ve iş disiplinleriyle müşterilerimizi, ilklerle sektörümüzü geleceğe taşımak için bir an durmadan gelişim için yol alırız.
  3

  Dürüstlük ve Gizlilik

  Müşterilerimize, tedarikçilerimize, birbirimize, ailemize, dünyaya samimi olmak, içten ve güven vererek yaklaşmak, olduğumuz gibi görünmek ve şeffaflık bizi başarılı kılmaktadır.
  Image
  2008 yılında faaliyetlerine başlayan Çavdaroğlu 61 Nakliyat, Karayolu taşımacılığında müşterilerine Uluslararası komple, parsiyel, ağır nakliye ve Lowbed taşıma hizmeti vermektedir. UND (Turkish Association of International Carriers) üyesi olan Firmamız, C2 yetki ve TİO belgesine sahiptir.Toplam 60 araçtan oluşan kaliteli ve yeni bir filo ile hizmet vermektedir.
  Cavdaroglu61
  Kişisel Verilerin Korunması
  Hizmetlerimiz
  Karayolu Taşımacılığı
  Ağır Yük ve Proje
  Lowbed ve gabari dışı yük taşıma
  Parsiyel Servis
  Yurtiçi Taşımacılık
  Gümrükleme Hizmetleri
  Adresimiz
  Çağlayan Mah. Dereboyu
  Yanlıca Küme Evleri No:15/1A
  Ortahisar / TRABZON
  E-posta
  info@cavdaroglu61.com
  Bize Ulaşın
  Tel : +90 (462) 272 54 03
  Fax: +90 (462) 272 54 04
  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta içi: 08:30-17:30
  Image
  Image
  Image